Foodland – Serbia

Project statistics

Electricity bill reduced through power factor correction

Situation before the contract and client requirements

  • Foodland is part of Atlantik Group and makes jams, ajvar, slatko and other spreads and preserves in its production facility in Kopaonik in the Serbia.
  • The client wanted a quick and efficient solution to lower electricity costs.

Resalta solution

Resalta chose to provide a solution to avoid high costs from the electricity supplier. By installing a reactive energy capacitors after the utility meter, Resalta’s solution effectively provides power factor correction and immediately lowers the bill paid to the distribution service by reducing reactive power load on the grid.

Chcete vidět víc?

Stáhněte si naši brožuru.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.