References

City of Ljubljana 2 - Slovenia

Given the success of the first energy retrofit of the City of Ljubljana, the City has decided to undertake a second energy retrofit project to cover an additional 11 buildings that were not part of the first: primary schools, kindergartens, sports centers and municipal buildings.

Nova Crnja - Serbia

Nova Crnja is a municipality in Serbia’s northern province of Vojvodina, with 12,700 inhabitants.

Mali Iđoš - Serbia

The municipality of Mali Iđoš in Vojvodina, Serbia published a tender for a public-private partnership, seeking a private partner to undertake energy renovations of several buildings.

Chcete vidět víc?

Download our case brochure.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.