Domovy důchodců

References

Medvode, retirement home, Resalta

Retirement Home Medvode – Slovenia

The client was using natural gas to heat the building, requiring 1,315 MWh annually. The client wanted the lowest possible price of thermal energy. 

Retirement Home Nova Gorica, Resalta

Retirement Home Nova Gorica – Slovenia

The client was using natural gas as the energy source for heating the building, requiring 1,248 MWh annually. The client wanted the lowest price of thermal energy.

Retirement Home Logatec, Resalta

Retirement Home Logatec – Slovenia

The client was using natural gas as the energy source for heating the building, requiring 764 MWh annually. The client wanted the lowest price of thermal energy.

Chcete vidět víc?

Download our case brochure.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.