Hotely & lázně

References

Hotel Histrion, Resalta

Hotel Histrion – Slovenia

The hotel used two chillers with a combined power of 590 kW, with a 4-way piping system, for cooling, and for heating a boiler with extra light fuel oil.

salinera, resalta

Hotel Salinera

The hotel was facing high energy expenses and an obsolete heating system that needed to be renovated; it needed to operate without interruptions.

Sava Hoteli, Radenci Hotel & Spa/Ultrafiltration, resalta

Sava Hoteli, Radenci Hotel & Spa/Ultrafiltration – Slovenia

The client wanted to reduce water expenses, optimize filtration and become environmentally friendly.

Chcete vidět víc?

Download our case brochure.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.