Hotely & lázně

References

Hotel Histrion, Resalta

Hotel Histrion – Slovenia

The hotel used two chillers with a combined power of 590 kW, with a 4-way piping system, for cooling, and for heating a boiler with extra light fuel oil.

Grand Hotel Bernardin, Resalta

Grand Hotel Bernardin – Slovenia

The Grand Hotel Bernardin faced high energy expenses and an obsolete heating system that needed renovation. 

Sava Hoteli, Terme Ptuj, Resalta

Sava Hoteli, Terme Ptuj – Slovenia

The old lighting system was inefficient, some of the luminaires were broken. The total installed electric power before the reconstruction was 17.35 kW. 

Chcete vidět víc?

Download our case brochure.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.