Hotely & lázně

References

Rikli Balance & Hotel Radenci lighting - Slovenia

Following a CHP and ultrafiltration project at Terme Radenci, as well as a geothermal energy project at Moravske Toplice Terme 3000, the client was looking for further ways to improve energy efficiency in its facilities.

Terme Čatez - Slovenia

As a year-round holiday destination and the largest health resort in Slovenia, Terme Čatež has a high level of energy consumption and as such has chosen to take steps towards improving its efficiency.

Sava Hoteli, Moravske Toplice Terme 3000, Resalta

Sava Hoteli, Moravske Toplice Terme 3000 – Slovenia

The Terme 3000 Moravci spa is situated above the underground spring MT1, water from which is used to fill the thermal pools open to the guests. 

Chcete vidět víc?

Download our case brochure.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.