Hotely & lázně

References

Grand Hotel Bernardin, Resalta

Grand Hotel Bernardin – Slovenia

The Grand Hotel Bernardin faced high energy expenses and an obsolete heating system that needed renovation. 

Hotel Histrion, Resalta

Hotel Histrion – Slovenia

The hotel used two chillers with a combined power of 590 kW, with a 4-way piping system, for cooling, and for heating a boiler with extra light fuel oil.

San Simon Resort, Resalta

San Simon Resort – Slovenia

The hotel used a crude oil boiler with a total capacity of 800 kW for heating, which was in very poor condition. In addition, the hotel Mirta was disconnected from the remote heating of the San Simon Resort. 

Chcete vidět víc?

Download our case brochure.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.