Hotely & lázně

References

Terme Čatez - Slovenia

As a year-round holiday destination and the largest health resort in Slovenia, Terme Čatež has a high level of energy consumption and as such has chosen to take steps towards improving its efficiency.

Sava Hoteli, Terme Ptuj, Resalta

Sava Hoteli, Terme Ptuj – Slovenia

The old lighting system was inefficient, some of the luminaires were broken. The total installed electric power before the reconstruction was 17.35 kW. 

hotel Putnik, Resalta

Hotel Putnik – Serbia

The Hotel Putnik in Kopaonik, Serbia’s most popular winter tourism destination, has changed owners and as a result is undergoing complete renovations to raise its service offer to a new level. 

Chcete vidět víc?

Download our case brochure.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.