Kdo jsme

Resalta byla založena v roce 2011 s cílem stát se předním poskytovatelem energetických služeb v regionu. Během následujících let jsme zaznamenali neuvěřitelný růst, získali bohaté zkušenosti a pomohli mnoha společnostem a veřejným institucím snížit náklady na energii, zlepšit jejich energetickou účinnost a snížit jejich uhlíkovou stopu. Náš cíl zůstává nezměněn a nadále diverzifikujeme portfolio našich služeb s cílem neustále nabízet nejlepší řešení energetických problémů našich klientů.

Who we are, Resalta

Naše poslání

Naším posláním je poskytovat všem našim klientům inovativní, technologicky vyspělá a spolehlivá řešení v oblasti energetických služeb, která výrazně zlepšují jejich obchodní konkurenceschopnost, energetickou účinnost a ekologickou stopu.

 

Naši odborníci, rozmanité zkušenosti a úspěšné projekty založené na výsledcích potvrzují náš závazek.

Naše přítomnost

Jsme přítomni v celé střední a východní Evropě, stavíme a provozujeme obnovitelné zdroje energie a maximalizujeme energetickou účinnost tam, kde je to potřeba.

Proč vybrat Resaltu

Záruka úspor

Jediným skutečným měřítkem úspěchu projektů, které realizujeme, jsou úspory, kterých naši klienti dosahují. Jako spolehlivý partner Resalta garantuje tyto úspory našim klientům a splňujeme naše sliby s precizností a přesností.

Technologická neutralita

Nejsme závislí na výrobci jednotlivých zařízení nebo technologií, takže našim zákazníkům můžeme vždy nabídnout nejlepší dostupnou technologii, která vyhovuje jejich konkrétním potřebám.

Diverzifikované odborné znalosti

Členové našeho týmu jsou odborníci s mnohaletými zkušenostmi z různých odvětví a různých regionů, což nám umožňuje nabízet našim klientům širokou škálu specializovaných energetických služeb s ohledem na lokální náležitosti.

Inovace

Inovace jsou zásadní pro práci, kterou společnost Resalta dělá. Naše řešení jsou přizpůsobena každému jednotlivému projektu a využíváme nejnovější technologie a všechny zdroje, které máme k dispozici, abychom poskytli nejlepší řešení a překonali i ty největší výzvy.

Šetrnost k životnímu prostředí

Udržitelnost, snižování emisí CO2 a ochrana životního prostředí jsou klíčovými faktory v naší práci, protože tvrdě pracujeme na tom, aby projekty, které vyvíjíme a opatření, která realizujeme, pomohly nejen našim klientům, ale i širším komunitám a životnímu prostředí jako celku, a tak vytvořily čisté energie zdroje, které vydrží po celá desetiletí.

Nezávislost

Resalta má silné zázemí, mnohaleté zkušenosti a odborné znalosti, stále si držíme flexibilní, pohotové a obratné myšlení. Naše nezávislost nám umožňuje být rychlí a efektivní a nejlépe uspokojit potřeby našich klientů v krátkém časovém rámci a zároveň nabízet řešení na míru.

Akcionari

Dioničarji, Resalta

Naša akcionarska struktura sastoji se od vodećih međunarodnih kompanija, kao i fondova privatnog kapitala koji svedoče o našoj profesionalnosti i finansijskoj podršci i sposobnosti da ispunimo sva naša obećanja.

Energetika Ljubljana European Investment Fund & SID Banka BlackPeak PS logo

Náš tým

Klíčem k úspěchu každé společnosti jsou její lidé. Od počátku se společnost Resalta zaměřovala na získání a udržení těch nejlepších odborníků ve svém oboru, od strojírenství po financování a marketing.

Tato jedinečná kombinace talentovaných a pracovitých lidí nám umožňuje pomáhat našim klientům a splnit všechny jejich požadavky.

Kariéra

Pokud jste dynamický a výkonný týmový hráč, který se zaměřuje na energetiku s ohledem na účinnosti, a chtěl byste pracovat na projektech ve svém regionu, podívejte se prosím na naše pracovní nabídky a pošlete nám svůj životopis společně s motivačním dopisem. Jsme rádi, že nás oslovujete, a to i v případě, že pro vás v současné době nemáme žádné otevřené pozice. Životopis si uložíme a v budoucnu vás budeme kontaktovat, pokud se otevře vhodná pozice.

One file only.
64 MB limit.
Allowed types: pdf, doc, docx, ppt, pptx.
Zřeknutí se odpovědnosti
Chcete vidět víc?

Stáhněte si naši brožuru.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.