Vzdělávací & vládní instituce

References

Ivančna Gorica Municipality, Resalta

Ivančna Gorica Municipality – Slovenia

The Ivančna Gorica municipality announced a public tender for heating solutions for three schools. The municipality was looking for an ESCO company to finance and implement a more cost-effective heating solution.

Jožef Stefan Institute, Resalta

Jožef Stefan Institute – Slovenia

Resalta provided solutions in solar technologies and cooling. In order to improve the overall energy efficiency of the system, a heat recovery system was installed. 

Parish House Mengeš, Resalta

Parish House Mengeš – Slovenia

The Mengeš parish house wanted to renovate and install new district heating for its buildings, some of which were entirely without heating while others used costly crude oil. 

Chcete vidět víc?

Download our case brochure.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.