Maloobchod

References

Ruvela – Bulgaria

Ruvela is a family-run company based in Sofia, that trades with small dairy producers and supplies large retail chains.

Interspar Center Vič, Resalta

Interspar Center Vič – Slovenia

The client wanted an in-depth energy study and analysis of the building in which the shopping center is located and a detailed analysis of the costs and consumption of electricity in the last 3 years.

Mercator Sebia, Resalta

Mercator – Serbia

Mercator’s retail centers throughout Serbia are relatively inefficient, dependent on district heating and have obsolete lighting systems.

Chcete vidět víc?

Download our case brochure.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.