Kariéra

Přihlaste se

Working at Resalta

Pokud jste dynamický a výkonný týmový hráč, který se zaměřuje na energetiku s ohledem na účinnosti, a chtěl byste pracovat na projektech ve svém regionu, podívejte se prosím na naše pracovní nabídky a pošlete nám svůj životopis společně s motivačním dopisem. Jsme rádi, že nás oslovujete a to i v případě, že pro vás v současné době nemáme žádnou vyhovující pozici. Životopis si uložíme a v budoucnu vás budeme kontaktovat, pokud se otevře vhodná pozice.

Otevřené pozice: 

Momentálně není otevřena žádná pozice. Pokud si přejete být v budoucnu informováni o otevřených pozicích, zanechte nám prosím své kontaktní údaje.

Napište nám

Pokud jste dynamický a  týmový hráč, kterého zajímá energetika a chtěl byste pracovat na projektech v celém regionu Evropy, podívejte se na naše pracovní nabídky a pošlete nám svůj životopis. 

One file only.
64 MB limit.
Allowed types: pdf, doc, docx, ppt, pptx.
Zřeknutí se odpovědnosti
Chcete vidět víc?

Stáhněte si naši brožuru.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.

Privacy notice

Resalta declares that it respects the privacy of its users and undertakes to protect personal data with all diligence and in accordance with the applicable law on the protection of personal data.
By filling out the registration form and sending your personal data and CV you agree to the processing of this personal data in accordance with personal data protection legislation. Allowing the company to collect, edit, store, view or otherwise use personal data for the purpose of potential employment in the company, for the duration of the purpose for which they are collected or for a maximum of 12 months (in the case of a general application).
Personal data and information on the experience transmitted may be transmitted to third parties only with your explicit consent. You agree that Resalta employees can contact you for the purpose of carrying out the selection procedure for employment.
The above authorization may be revoked at any time in writing (e-mail tanja.sakelsek@resalta.com).