Zpracovatelský průmysl a výroba

References

Gorenje/Cooling – Slovenia

Gorenje/Cooling – Slovenia

Its original two systems had an insufficient cooling capacity, were obsolete and had a low energy efficiency ratio, in addition to which they operated all year long and did not take advantage of the site’s free-cooling potential. 

Orgachim, Resalta

Orgachim – Bulgaria

Situation before the contract and client requirements Orgachim is one of the largest chemical companies in South Eastern Europe, producing specialty chemicals and coatings, and is based in Ruse, Bulgaria.

Gorenje/Compressed air - Slovenia

The energy audit of Gorenje identified significant savings potential in the compressed air station in Velenje.

Chcete vidět víc?

Download our case brochure.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.