Zpracovatelský průmysl a výroba

References

Alkaloid / Energy Audit – Macedonia

Alkaloid is a leader in the European pharmaceutical industry, and one of the largest companies in Macedonia.

Iskratel - Slovenia

Iskratel is a leading European provider of communications solutions with over 900 employees and local presence in more than 30 countries. Its headquarters are located in Kranj, Slovenia.

Mora Moravia – Czech Republic

Mora Moravia, located in Olomouc, produces stoves under the brand name Mora, and is a well-established brand in Central and Eastern Europe.

Chcete vidět víc?

Download our case brochure.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.