Zpracovatelský průmysl a výroba

References

Gorenje/Lighting, Resalta

Gorenje/Lighting – Slovenia

Gorenje had old and damaged luminaires and the light flux level did not conform to industry standards and norms. As a result, the lighting needed to be replaced. 

Gorenje/CHP 2 - Slovenia

Analyses performed as part of the energy audit of Gorenje by Resalta have shown that the process and space heating systems could be improved with the addition of a new cogeneration unit with a thermal input and electrical power of around 1 MW.

Eltid Tannery, Resalta

Eltid Tannery – Serbia

The client was using biomass as an energy source but for a much smaller energy output. Due to a big increase in production the client’s energy requirements went up. 

Chcete vidět víc?

Download our case brochure.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.