Zpracovatelský průmysl a výroba

References

Orgachim, Resalta

Orgachim – Bulgaria

Situation before the contract and client requirements Orgachim is one of the largest chemical companies in South Eastern Europe, producing specialty chemicals and coatings, and is based in Ruse, Bulgaria.

Mateo Packing Solar Power Plant - Czechia

The 525 kWp Solar Power Plant installed for MateoPacking s.r.o..

Mora Moravia – Czech Republic

Mora Moravia, located in Olomouc, produces stoves under the brand name Mora, and is a well-established brand in Central and Eastern Europe.

Chcete vidět víc?

Download our case brochure.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.