Potravinářský průmysl

References

Žito, Resalta

Žito – Slovenia

Before reconstruction, the client had an over-dimensioned steam system, operating inefficiently with a very poor yield.

Oberon – Bulgaria

Oberon-H Ltd is one of the first food industry companies in Bulgaria for importing, packaging and trading pulses and honey. The product portfolio of the company includes a wide range of products including jams, sauces, preserves etc.

Foodland – Serbia

Foodland is part of Atlantik Group and makes jams, ajvar, slatko and other spreads and preserves in its production facility in Kopaonik in the Serbia.

Chcete vidět víc?

Download our case brochure.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.