Šumi Bonboni – Slovenia

Project statistics

Annual savings

17,000

Combined heat and power

Natural gas

Situation before the contract and client requirements

The client was using natural gas as an energy source to heat its facilities.

The required heat was 1,703 MWh annually.

The client wanted the lowest possible price of thermal energy.

Resalta solution

Resalta undertook the analysis of the current heating energy demand to determine the right size required for a cogeneration of heat and power (CHP) on natural gas unit.

Resalta installed two units of 20 kW electricity capacity and 40 kW thermal power each.

Resalta sells heat and electricity energy to client, operating and maintaining the plant, and monitors the system through Resalta‘s central control system (web access) in real time.

Chcete vidět víc?

Stáhněte si naši brožuru.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.