ESCO Model

Jak financovat a řídit svůj projekt energetické účinnosti?
Náš klíčový obchodní model - zaručené úspory bez nutnosti investic.

Termín ESCO znamená společnost poskytující energetické služby. Tento model umožňuje společnostem, jako je Resalta, poskytovat energetické služby, aniž by klienti museli do projektů investovat vlastní kapitál. Pomocí modelu ESCO provádíme energetický audit vašich zařízení, navrhujeme řešení, implementujeme, provozujeme a udržujeme, ale co je nejdůležitější, poskytujeme financování, abyste se mohli soustředit na své hlavní činnosti. Zaručujeme výsledky a klienti nám splácí z dosažených úspor.

ESCO Model
PRELIMINARY ANALYSIS, esco, resalta
Předběžná analýza

Provádíme předběžná hodnocení energetických systémů a podrobné energetické inspekce, které slouží jako základ pro rozhodování o zlepšení spotřeby energie a dosažení vyšší provozní účinnosti.

DEVELOPMENT OF ENERGY SOLUTIONS
Vývoj energetických řešení

Sběrem a analýzou klíčových dat podle různých ukazatelů navrhujeme řešení pro zvýšení energetické účinnosti a snížení zátěže životního prostředí.

FINANCING
Financování

Nabízíme energetická řešení, která se vyplatí z hlediska úspor. Můžeme zaručit částečné nebo 100% financování takových energetických řešení.

IMPLEMENTATION
Implementace

Díky našim znalostem, kompetencím a zkušenostem s řízením náročných projektů poskytujeme komplexní přístup k investicím.

OPERATIONS AND MAINTENANCE
Provoz a údržba

Nabízíme širokou škálu služeb pro správu a údržbu implementovaných energetických systémů.

Chcete vidět víc?

Stáhněte si naši brožuru.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.