Automobilový průmysl

References

Melexis, Resalta

Melexis – Bulgaria

Resalta provided an immediate interim solution to enhance the functioning of the cooling system for technological purposes at the Melexis facility.

Adria Mobil, Resalta

Adria Mobil – Slovenia

The client had no built-in comfort cooling in the production hall and used natural gas to heat the production hall.

GKN Driveline, Resalta

GKN Driveline – Slovenia

The client was facing high district heating costs and was planning an expansion of the production area that would further raise expenses. 

Chcete vidět víc?

Download our case brochure.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.