Adria Mobil – Slovenia

Project statistics

Comfortable working conditions for employees

Greatly improved productivity on hot days

Situation before the contract and client requireme

The client had no built-in comfort cooling in the production hall and used natural gas to heat the production hall.

Required cold: 460 MWh annually.

Required heat: 510 MWh annually.

The client wanted the highest level of savings.

Resalta solution

Analysis of the existing ventilation system and preparation of an energy efficient solution: reversible air/water cooling unit with integrated hydraulic module and high efficiency.

A reversible high efficiency heat pump was installed with a cooling capacity of 310 kW and a heating capacity of 340 kW (under Eurovent conditions).

Chcete vidět víc?

Stáhněte si naši brožuru.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.