Žužemberk Elementary School – Slovenia

Project statistics

Reduction of annual heating costs by

22

%

Biomass fuel

Green heating solution 

Situation before the contract and client requirements

The Žužemberk elementary school had an ill-suited oil boiler for heating the building. The client wanted a more appropriate and cost-friendly solution. 

Resalta solution

Analysis of the current heating system and preparation of energy efficient solutions – local woodchips were selected as the most cost efficient energy source for heating.

A 150kW boiler on woodchips with new heating water fuel stores and a water distribution system with smart regulation was then installed. The boiler produces more than 450 MWh per year, enough to cover annual demand.

Chcete vidět víc?

Stáhněte si naši brožuru.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.