Hotel Salinera

Project statistics

Reduction of heating costs by

37

%

500

t

annual reduction of CO2 emissions

Situation before the contract and client requirements

The hotel was facing high energy expenses and an obsolete heating system that needed to be renovated; it needed to operate without interruptions.

The client was looking for a contracting partner with experience in energy solutions and financing.

Resalta solution

Resalta undertook a hydraulic reconstruction of the existing boiler room and installed a reversible heat pump sea water/water. This was connected to the existing pumping station and in addition new pipe connections were installed between the heat pump and the boiler room.

Resalta signed a contract for the energy supply of cooling and heating energy to the client.

Chcete vidět víc?

Stáhněte si naši brožuru.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.