Hotel Otrant - Montenegro

Project statistics
195

MWh

annual electricity savings

96

t

of CO2 reduced each year

Situation before the contract and client requirements

The hotel was using electricity to heat sanitary water, which was an expensive and inefficient heating method.

The maintenance of electric heaters was very expensive.

The client was looking for a contracting partner with experience in energy solutions for the hospitality industry. 

Resalta solution

 

Resalta installed an air/water heat pump for the heating of sanitary water. The heat pump capacity is 140 kW. The heated sanitary water is delivered to the main hotel building and the surrounding bungalows. 

 

The heat pump is located outside the area accessible to guests in order to avoid noise pollution and is connected with pipes to the tanks of hot sanitary water. 

Chcete vidět víc?

Stáhněte si naši brožuru.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.