Grand Hotel Union – Slovenia

Project statistics

annual reduction on cooling costs

28

%

Energy supply

Situation before the contract and client requirements

The client was using an old inefficient chiller as a cooling source for the hotel, which requires 650 MWh of cooling energy annually.

The client wanted the highest possible level of savings.

Resalta solution

Analysis of the current cooling system and preparation of energy efficient solutions – installation of an air-cooled chiller with the highest possible EER (energy efficiency ratio).

Resalta provided an environmentally friendly cooling media (R410a).

The new chiller had to fit into the building’s space limitations. 

Chcete vidět víc?

Stáhněte si naši brožuru.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.