Grand Hotel Bernardin – Slovenia

Project statistics
500

t

annual reduction of CO2 emissions

No chemicals or other additives used in the process

37

%

reduction of heating costs

Situation before the contract and client requirements

The Grand Hotel Bernardin faced high energy expenses and an obsolete heating system that needed renovation. 

The client wanted to reduce energy expenses, become energy efficient and environmentally friendly.

The hotel had to operate without interruptions.

Resalta solution

Resalta signed an energy performance contract for the replacement of the existing oil-fueled boilers with an efficient reversible seawater heat pump with a thermal and cooling capacity of 1.00 MW.

The seawater is an easily accessible, free and environmentally friendly source that is used to both heat and cool the hotel.

Chcete vidět víc?

Stáhněte si naši brožuru.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.