Gorenje/CHP – Slovenia

Project statistics

Annual savings

60,000

517

t

reduction of CO2 emissions

Situation before the contract and client requirements

Gorenje’s facilities in Velenje were using natural gas cogeneration (CHP) units for heat energy supply with 880 kW of combined heat power and 654 kW of electrical power. 

The required heat was 31,420 MWh annually, with an estimated 4,000 annual operating hours of the CHP.

Resalta solution

Integration of the right size of cogeneration (CHP) on natural gas; 850 kW of electricity and 929 kW of thermal power.

Resalta monitors the system through Resalta‘s central control system (web access) in real time, operating and maintaining the plant, also selling heat and electricity to the client.

Chcete vidět víc?

Stáhněte si naši brožuru.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.