Retirement Home Logatec – Slovenia

Project statistics

Annual savings:

6,000

EUR

Situation before the contract and client requirements

The client was using natural gas as the energy source for heating the building, requiring 764 MWh annually. 

The client wanted the lowest price of thermal energy.

Resalta solution

The analysis of the current heating energy demand and the integration of an appropriately-sized cogeneration of heat and power (CHP) unit on natural gas. 

Resalta installed a CHP unit with an electric power capacity of 50 kW and a thermal power capacity of 80 kW. 

Resalta is operating and maintaining the plant, monitoring the system through Resalta‘s central control system (web access) in real time and selling heat and electricity to the client. 

Chcete vidět víc?

Stáhněte si naši brožuru.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.