Medvode Neighbourhood – Slovenia

Project statistics

Annual savings

20,000

Combined heat and power

Situation before the contract and client requirements

A neighbourhood in the town of Medvode was using a natural gas boiler for heating several blocks of buildings. 

The required heat was 810 MWh annually and the heating costs were too high for the neighbourhood.

Resalta solution

Resalta analyzed the actual heating energy demand and installed an appropriately-sized cogeneration of heat and power (CHP) plant on natural gas. 

Resalta installed a CHP unit with a 50 kW electricity capacity and 80 kW of thermal power capacity. 

Resalta is maintaining the plant and monitors the system through GGE‘s central control system (web access) in real time.

Chcete vidět víc?

Stáhněte si naši brožuru.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.