Eltid Tannery – Serbia

Project statistics
1,226

t

annual reduction of CO2 emissions

More efficient and reliable system 

Situation before the contract and client requirements

The client was using biomass as an energy source but for a much smaller energy output. Due to a big increase in production the client’s energy requirements went up. 

Criteria to select the ESCO company: the most comprehensive tailor-made solution best adapted to the client.

Resalta solution

Analysis of the current system and preparation of energy efficient solutions – local woodchips were selected as the most cost-efficient energy source for heating.

2x550kW boilers on woodchips with completely automatic storage, biomass dosage, ash disposal and flue tube cleaning, were installed.

Chcete vidět víc?

Stáhněte si naši brožuru.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.