Resalta's second project with PLIVA

Resalta launches second project with pharmaceutical leader PLIVA, member of Teva Pharmaceuticals. Its facilities in Savski Marof, Croatia, will undergo an energy efficiency project that will replace pumps used for cooling water distribution.

As a socially responsible corporation, PLIVA is aiming to optimize energy efficiency within its business and lower carbon emissions. It hired Resalta to carry out an assessment of potential projects to optimize energy consumption in its facilities. One of the key takeaways from the audit was the potential for optimization in the water pump system. Resalta will replace existing circulation pumps with ones that have higher energy efficiency and variable frequency drives for more flexibility and better adaptation to cooling water needs.

 

Pliva

 

Zůstaňte naladěni.

Přihlaste se k odběru novinek Resalta.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.