Automobilový průmysl

References

SŽ VIT – Slovenia

SŽ VIT, a member of the Slovenian railway group providing maintenance and technical services for trains and railway vehicles, hired Resalta to carry out a complete energy audit of its main facility in Ljubljana where its specialized electro-traction vehicles workshop is located.

GKN Driveline, Resalta

GKN Driveline – Slovenia

The client was facing high district heating costs and was planning an expansion of the production area that would further raise expenses. 

Melexis, Resalta

Melexis – Bulgaria

Resalta provided an immediate interim solution to enhance the functioning of the cooling system for technological purposes at the Melexis facility.

Chcete vidět víc?

Download our case brochure.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.