Zpracovatelský průmysl a výroba

References

Gorenje/Compressed air - Slovenia

The energy audit of Gorenje identified significant savings potential in the compressed air station in Velenje.

Eltid Tannery, Resalta

Eltid Tannery – Serbia

The client was using biomass as an energy source but for a much smaller energy output. Due to a big increase in production the client’s energy requirements went up. 

Iskratel - Slovenia

Iskratel is a leading European provider of communications solutions with over 900 employees and local presence in more than 30 countries. Its headquarters are located in Kranj, Slovenia.

Chcete vidět víc?

Download our case brochure.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.