Obce

References

Žabalj Municipality – Serbia

Žabalj Municipality – Serbia

The municipality announced a public tender in order to cut on energy costs for public lighting. Resalta, together with technical partner Elios, won the tender.

Novigrad Municipality, Resalta

Novigrad Municipality – Croatia

The municipality of Novigrad in Istria announced a public tender for the renovation of all their public lighting according to the ESCO model.

Ada Municipality – Serbia

Ada Municipality – Serbia

The Ada municipality in Serbia has 16,000 inhabitants. The municipality announced a public tender in order to cut on energy costs for public lighting.

Chcete vidět víc?

Download our case brochure.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.