Vzdělávací & vládní instituce

References

Parish House Mengeš, Resalta

Parish House Mengeš – Slovenia

The Mengeš parish house wanted to renovate and install new district heating for its buildings, some of which were entirely without heating while others used costly crude oil. 

Jožef Stefan Institute, Resalta

Jožef Stefan Institute – Slovenia

Resalta provided solutions in solar technologies and cooling. In order to improve the overall energy efficiency of the system, a heat recovery system was installed. 

Schools in the City of Pirot, resalta

Schools in the City of Pirot – Serbia

The City of Pirot announced a public tender in order to lower heating costs in four schools and improve efficiency.

Chcete vidět víc?

Download our case brochure.

Pravidla a podmínky.

Přihlášením se k odběru našeho zpravodaje souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od společnosti Resalta Czech republic s.r.o. Cílem našeho informačního bulletinu je informovat návštěvníky webových stránek, partnery, klienty a širokou veřejnost o práci, kterou společnost Resalta dělá, o jejích nových projektech, vývoji, nadcházejících událostech a novinkách týkajících se energetické účinnosti a obnovitelných zdrojů. Frekvence vydání zpravodaje bude nejvýše měsíčně, s možnými výjimkami pro neplánované, ale důležité zprávy. Vyhrazujeme si výhradní právo tento zpravodaj kdykoli změnit a ukončit, a to bez předchozího upozornění. Vaše soukromí bereme vážně a nikdy nebudeme vaše informace sdělovat ani prodávat třetím stranám. Odběr zpravodaje můžete kdykoli zrušit.